Марек загуби от Левски с 0:3 Марек загуби от Левски с 0:3 в контрола играна днес в Правец. Сините откриха резултата още в 7-та минута чрез попадение на Борислав Стойчев. Минута по-късно Валери Божинов покачи на 2:0. В края на полувремето нервите взеха връх. При един въздушен двубой Валери Домовчийски удари с лакът Николай Николов. Играчът на Марек, който е и юноша на Левски, се ядоса на действията на "синия" футболист и му удари шамар. Реферът взе решение да изгони и двамата футболисти, показвайки им червени картони. Второто полувреме започна равностойно, като в състава на Марек в игра се появи и новото попълнение Мамаду Дукуре. В 75-та минута за игра на Мартин Димитров с ръка в наказателното поле бе отсъдена дузпа в полза на сините, като точен от бялата точка точен бе Валери Божинов с което оформи и крайния резултат