След победа днес юношите на ФК Марек 1915  се класираха за четвъртфинал на турнира в Албена Юношите на Марек 1915/родени 2000 година/ с треньор Анжело Кючуков/ победиха днес с 2:1 Добруджа и се класираха за четвъртфиналите на силния международен турнир EVIMA CUP 2015, който се провежда в Албена. Дупничани тотално надиграха своя съперник и можеха да отбележат още голове. Точни за Марек бяха Николай Ганчев и Иван Георгиев. Този отбор на Марек 1915 е в група „Д“, заедно с тимовете на Локомотив Москва и Добрич. Дупничани в първият кръг играха срещу Локомотив и загубиха с 0:4, като московчани оглавиха класирането.. На четвъртфинала Марек ще се изправи срещу SDUSSHOR 7 от Казахстан, който оглави класирането в другата група. След срещата днес старши треньорът Анжело Кючуков заяви, че е много доволен от отбора и се гордее с момчетата. „Всички се стараха и показаха грамотен футбол срещу по-здрав физически отбор. В нашият тим има момчета с година и две по-малки от останалите в групата, но въпреки това се представяме на ниво.“, заяви Кючуков.