След загубата от Черно море, дубълът на Марек вече 7-ми мач без отбелязян гол/Снимки Отборът на Марек претърпя 7-ма поредна загуба в първенството на младежката група до 21 години. Днес на стадион Бончук пред около 50-зрители, дупничани отстъпиха с 0:3 на Черно море. През първото полувреме играта бе равностойна, като дори бе отменен гол на дупничани поради засада. След почивката гостите стигнаха до гол още в 47-та минута, чрез Стефан Иванов. В 65-та минута при един сблъсък в центъра, отбора на Марек очакваше нарушение, но главния съдия Димитрина Милкова не отсъди такова и при атаката Черно море стигна до второ попадение чрез Попов. В 72-та минута отново Стефан Иванов се оказа на добра позиция и оформи крайното 3:0 за Черно море. Така последният успех на Марек датира от ноември 2014 година, като тогава е и последния отбелязан гол.